O nás

MUDr. Zora Vasiľová je absolventkou Jeseniovej lekárskej fakulty UK v Martine. Problematika ženského zdravia ju upútala už počas štúdia na vysokej škole, takže rozhodnutie pre špecializáciu v gynekologii a pôrodníctve bola jasná voľba. Pred 10 rokmi sa rozhodla opustiť nemocničnú kliniku a vybrať sa vlastnou cestou. Dnes sa stará o ženské zdravie svojich pacientok vo vlastnej gynekologickej praxi. Okrem gynekológie si svoje vedomosti a praktické zručnosti si už druhý rok dopĺňa štúdiom celostnej medicíny v Inštitúte funkčnej medicíny a výživy v Prahe.

Aktívne sa venuje jóge. A práve jóga ju priviedla k ajurvéde. Silu ayurvédskej medicíny spoznala počas svojich pobytov priamo v kolíske jej vzniku -v Indii. Bohatá tradícia, prírodná liečba, nádherné prostredie, profesionálne služby ajurvédskych odborníkov, jóga, meditácie.. to všetko ju inšpirovalo k prepojenie vlastnej praxe (západnej medicíny) s princípmi Východnej ayurvédskej medicíny za účelom dosiahnutia optimálneho zdravia a hormonálnej rovnováhy u žien.

Výsledkom jej spolupráce so špecialistami na ayurvédu vznikol koncept komplexných ozdravných, relaxačných a skrášľovacích pobytov v exotickej Indii.